Výrobca: LEAN TOYS
Kód produktu: 3730
Dostupnosť: Skladom
(Ihneď k odberu na predajni v Tvrdošíne)
Dodacia lehota: Objednávku do 14:00 posielame v ten istý deň pre SR
9.00€
Bez DPH: 7.50€

Bublinovač - tvar zbrane a policajného auta

 

Bublinovacia zbraň je hračka, ktorá osloví každé dieťa - chlapcov aj dievčatá. Hranie s ním umožňuje vo vzduchu obdivovať dúhové mydlové bubliny, ktoré sa nádherne lesknú v rôznych farbách. Táto pištoľ má  mnoho výhod: zábava so zvukmi pripomínajúcimi policajnú sirénu a navyše, keď človek, ktorý používa klasický bublifuk, dokáže vyrobiť iba jednu bublinu, táto pištoľ z nich môže urobiť desiatky .

 

Sada pozostáva z:

- pištole,

- 2 náhradných tekutín.

Konštrukcia prezentovanej hračky kombinuje  konštrukciu podobnú pištole s dizajnom spojeným s policajným autom. Ako vidíte, fantasticky sa kombinuje do celku a mení obvyklý stroj na výrobu mydlových bublín na  originálnu jedinečnú hračku. Veľkou výhodou sú špeciálne efekty vo forme zvukov ako policajná siréna, ktoré sa aktivujú po stlačení spúšte. Ovládanie hračkárskej pištole je veľmi jednoduché, je znázornené grafickým spôsobom na zadnej strane obalu. Iba odskrutkujte uzáver fľaše s kvapalinou, odstráňte tesnenie a zaskrutkujte ho do pištole. Zakaždým, keď stlačíte spúšť, z pištole vychádzajú krásne, farebné mydlové bubliny.

Po hraní zaskrutkujte fľašu s tekutinou a vložte ju na bezpečné miesto. Vďaka inovatívnemu zloženiu tekutín je jeho zloženie bezpečné, netoxické a bubliny sú mimoriadne trvanlivé a dlhotrvajúce. Je však potrebné pamätať na to, že zbraň je z času na čas potrebné vyčistiť. 

Hračkárska bublinová pištoľ je určená všetkým deťom starším ako 3 roky. Je napájaná 3 batériami AA 1,5V, ktoré neboli zahrnuté do balenia ale ani ich absencia nezabráni zábave. Hračka je certifikovaná CE a jeho výroba zodpovedá norme EN 71, ktorá zaručuje bezpečnosť pri používaní. Policajná zbraň bola zabalená v blistrovom balení, vďaka čomu vyzerá veľmi esteticky príjemne.


Rozmery prvkov súpravy:

- pištoľ : 18 cm x 12,5 cm x 5,5 cm,

Rozmery balenia :

- 25, 5 cm x 18 cm x 5,5 cm.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie