Výrobca: LEAN TOYS
Kód produktu: 5465
Dostupnosť: Skladom
Dodacia lehota: 1-5 dní pre SR
46.00€
Bez DPH: 38.33€

Detská kolobežka model 9018 Ride Green 5v1
 
Kolobežka je vďaka 3 kolieskam stabilná a bezpečná. Volant má 2 úrovne nastavenia a sedadlo má 3 úrovne, čo umožňuje mnoho rokov používania.
 
Hlavné vlastnosti kolobežky:
- 5v1 - Kolobežka je zostavená so sedadlom, košom a rukoväťou na vedenie. Keď bude dieťa väčšie a bude stabilne jazdiť, môžeme demontovať sedačku, stačí vybrať kôš.
- Zadná nožná brzda.
- Trojkolesová konštrukcia - Vďaka tomu, že má kolobežka 3 kolesá, je stabilná a bezpečná. 
 -Ďalšou výhodou je ľahké ovládanie vyvážením tela a volantu kolobežky.
- protišmykové rukoväte - Tvarované protišmykové rukoväte umožňujú dieťaťu počas riadenia pevne držať volant. Žiadne riziko pošmyknutia rukovätí počas jazdy.
- LED kolesá - Odolné polyuretánové kolesá so zabudovanými LED diódami. Počas jazdy svietia, čo dáva dieťaťu veľa zábavy.
- Nastaviteľný odnímateľný volant - Volant našej kolobežky má úrovne nastavenia a navyše ho môžeme ľahko odnímať spolu s riadiacou tyčou čo určite uľahčuje prepravu a následné skladovanie v byte, garáži alebo suteréne.
- Operadlo - Náš skúter je okrem odnímateľného sedadla vybavený pohodlným operadlom, vďaka ktorému bude mať dieťa pocit, akoby jazdilo na bicykli. Je to skvelá alternatíva pre dieťa, ktoré ešte nie je schopné udržať rovnováhu pri jazde na kolobežke.
- Rukoväť na vedenie - Na zaistenie maximálnej bezpečnosti dieťaťa má kolobežka špeciálnu rukoväť, ktorá umožňuje rodičom viesť a tlačiť.
 
Rozmery kolobežky:
Dĺžka: 56 cm
Šírka: 25 cm
Výška volantu (nastaviteľná): 55-77 cm
Výška rukoväte (nastaviteľná): 59-79 cm
Vzdialenosť sedadla od zeme (nastaviteľná): 18-27 cm
 
Veľkosť balenia:
56 cm x 28 cm x 15 cm

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie