Výrobca: LEAN TOYS
Kód produktu: 3803
Dostupnosť: Skladom
Dodacia lehota: 1-5 dní pre SR
109.00€
Bez DPH: 90.83€

Detská trojkolka  PRO 800 – ružová

Detské trojkolky sa v súčasnosti tešia veľkej obľube vďaka svojmu praktickému využitiu a modernému dizajnu. Model PRO800 môžete využiť troma spôsobmi a to ako kočík, trojkolku s možnosťou tlačenia či samostatne ovládateľnú trojkolku pre dieťa.

Trojkolka je vyrobená z kvalitných materiálov s dlhou životnosťou, ktoré zaručia bezpečné používanie produktu. Trojkolka sa vyznačuje svojim moderným dizajnom, chrómovými blatníkmi, strieškou chrániacou dieťa pred slnkom, nožnými brzdami a neodmysliteľnými bezpečnostnými pásmi. Kolesá trojkolky sú prispôsobené jazde po akomkoľvek povrchu. Produkt sa vyznačuje aj odpružením počas jazdy, ktorá sa vďaka tomu stane pohodlnou. Súčasťou vybavenia je aj pripínateľná taška, do ktorej je možné vložiť množstvo maličkostí. Výhodou tejto trojkolky sú montovateľné časti ako madlo a pásy, ktoré je možné v prípade staršieho dieťaťa odstrániť.

Trojkolka je určená pre deti od 6 do 60 mesiacov. Nosnosť produktu je do 25 kg. Produkt je vyrobený z testovaných materiálov a získal CE certifikát, ktorý zaručuje kvalitu daného výrobku. Produkt je dodávaný v rozloženom stave.

Rozmery rozloženej trojkolky:

-          priemer kolies: 29 cm,

-          šírka kolies: 5,5 cm,

-          rozostavenie zadných kolies:  45 cm,

-          celková výška: 110 cm,

-          dĺžka: 120 cm,

-          šírka: 53 cm,

-          sedadlo: 28 cm x 21 cm,

-          výška opierky: 28-39 cm,

-          šírka riadidiel: 42cm.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie