Výrobca: Le Grand
Kód produktu: R17IM20119264
Dostupnosť: Skladom
Dodacia lehota: 1-5 dní pre SR
219.00€
Bez DPH: 182.50€

20-palcové bicykle pre deti

 

Kolesá sú najdôležitejším prvkom bicykla. Dobre zvolený bicykel, má nepopierateľný vplyv na pohodlie vášho dieťaťa. Správne proporcie kolies uľahčia a spríjemnia učenie jazdy. Poskytne skvelú zábavu a úsmev na perách vášho dieťa. Starostlivé spracovanie a výroba najvyššej kvality, vám poskytne istotu a bezpečnosť pre vaše dieťa počas prvých cyklistických dobrodružstiev. Vyrobené z najlepších materiálov, kvôli bezpečnosti dieťaťa. Cyklistika poskytne deťom veľa zábavy vďaka primerane nastaveným proporciám kolies. Kolesá sú určené pre detské bicykle pre deti vo veku 3-5 rokov s výškou 90-105 cm.


Sanibel Kid je bicykel s pevnou konštrukciou s použitím oceľového rámu a vidlice. V kombinácii so silnými a stabilnými brzdami a 20-palcovými kolesami vytvára pohodlný model detského bicykla, ktorý bude ideálny pre každodenné použitie.

Dizajn modelu Sanibel Kid je udržiavaný v typicky dievčenskom štýle, ktorý využíva svetlé odtiene akvamarínu a jemné vzory vo vynikajúcej kombinácii všetkých jasných farieb. 

Model bol navyše vybavený praktickými blatníkmi od výrobcu. Sú nevyhnutné najmä v daždivom počasí.

Rám :

oceľový

Vidlica :

oceľová

Náboje :

Oceľ 28H

Predná brzda :

V-Brake

Zadná brzda :

torpédo

Sedlo :

DS2429

Rukoväte volantu :

PVC

Pneumatiky :

20 "x 2,125"

Osvetlenie :

reflektory

Príslušenstvo:

blatníky, zvonček

Typ bicykla
Detské

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie