Výrobca: Romet
Kód produktu: R19-004
Dostupnosť: Skladom
Dodacia lehota: 1-5 dní pre SR
173.00€
Bez DPH: 144.17€

24-palcové bicykle pre deti:

Kolesá sú najdôležitejším prvkom bicykla. Dobre zvolený bicykel, má nepopierateľný vplyv na pohodlie Vášho dieťaťa. Správne proporcie kolies uľahčia a spríjemnia učenie jazdy. Poskytne skvelú zábavu a poskytne úsmev na perách vášho dieťa. Starostlivé spracovanie a výroba najvyššej kvality, vám poskytne istotu a bezpečnosť vášho dieťaťa počas prvých cyklistických dobrodružstiev. Vyrobené z najlepších materiálov, kvôli bezpečnosti vášho dieťaťa. Cyklistika poskytne dieťaťu veľa zábavy vďaka primerane nastaveným proporciám kolies. Kolesá sú určené pre detské bicykle pre deti vo veku 7-12 rokov s výškou 120-145 cm.

Brzdy typu V-brake:

Univerzálne brzdy V-brake zabezpečia rýchle a účinné brzdenie. Tieto brzdy sa osvedčia pri každom type bicykla tak ako pri trekingových, MTB ale aj mestských bicykloch. Vďaka svojej spoľahlivosti a jednoduchému ovládaniu sú vhodné pre profesionálov ale aj amatérskych cyklistov. Charakteristický dizajn zabezpečuje pohotovú a efektívnu reakciu brzdenia. Sú vhodné pre akýkoľvek typ bicykla: trekingový, mestský či MTB.Brzdy V-brake sa aj počas dlhej jazdy prispôsobia vašim potrebám. Sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré poskytujú bezpečnú jazdu.


 

Tlmiče – tlmenie riadenia

Pohodlné riadenie v náročnom a nerovnom teréne je zásluhou tlmičov. Umožňú pohodlné riadenie a predchádzajú neželaným otrasom počas jazdy po hornatom teréne, vďaka čomu sa budete cítiť pohodlne v každej situácii.Väčšia rýchlosť a dynamika riadenia vďaka optimálnemu využitiu energie z pedálovania. Mäkkosť jazdy eliminuje otrasy a umožňuje lepší pôžitok tak ako v meste, tak aj na nerovnom povrchu.Odľahčenie pliec, ramien a zápästí. Tlmiče pomáhajú predchádzať otrasom a chránia pred úrazom počas jazdy, čím zabezpečujú pohodlnú jazdu bez akejkoľvek bolesti.Tlmiče sú nenahraditeľné počas jazdy na horských trasách a v náročnom teréne.  Umožňujú absolútnu kontrolu nad riadením bicykla.

  

Oceľový rám:

Nestarnúca a overená klasika! Producenti sa vracajú k roky overeným oceľovým konštrukciám rámov. V porovnaní s alumíniovými a karbónovými konštrukciami, sú oceľové rámy takmer nezničiteľné a veľmi pohodlné. Oceľ má výborné vlastnosti a jazde dodá pocit komfortu počas cesty po nerovných povrchoch.Tento typ konštrukcie disponuje vysokou schopnosťou tlmiť akékoľvek nerovnosti na ceste. Cena a kvalita oceľových rámov zabezpečí pohodlnú jazdu a dlhú životnosť bicykla. Oceľ je kvalitným materiálom, ktorý poskytuje pocit bezpečia a pevného tela bicykla.


 

Osvetlenie napájané batériami – bez dynama

Osvetlenie je jedným z najdôležitejších elementov nachádzajúcich sa na bicykli. Kvalitné osvetlenie zabezpečí bezpečnosť na ceste, komfort a dobrú viditeľnosť. Osvetlenie, ktoré ponúkame vám umožní pohodlnú jazdu za každých podmienok.Správnym výberom svetla docielite skvelú viditeľnosť v noci aj počas hmly či zamračeného počasia.Vďaka moderným technológiám dokáže osvetlenie fungovať bez dlhej výmeny batérií.Výhodou tohto typu osvetlenia je, že funguje v akýchkoľvek podmienkach aj počas vysokej vlhkosti či dažďa.V porovnaní so svetlom poháňaným dynamom nevytvára nepríjemný hluk a väčší odpor počas pedálovania. Osvetlenie nabíjané batériami je skvelým riešením pre každého cyklistu.

Špecifikácia:

 

 

 • Kolesá: 24
 • Veľkosť rámu: 14 "/ alu 6061
 • Veľkosť kolesa: 24 "
 • Vidlica: pevná
 • Brzdy: V-brake
 • Pohon: Shimano Revoshift RS-35 7/3
 • Prehadzovačka vpredu / vzadu: Shimano TY-300 / Shimano TZ500
 •  Zadná prehadzovačka: Shimano RD-FT35
 • Kľukový mechanizmus: Cyklón 42/34 / 24T 152 mm
 • Brzda vzadu / dopredu: V-brzda Alhonga HJ-811AD7 hliník
 • Pneumatiky: Romet 24 × 1,90
 • Ráfiky: hliníkové, dvojkomorové
 • Náboj vzadu / vpredu: JoyTech JY-434 / JoyTech JY-433
 • Volant: oceľ
 • Sedlovka: Romet
 • Most riadenia: oceľ
 • Sedlo: Romet
 • Pedále: Feimin FP-804
 • Predné svetlo: JY-532 3-LED, batériový
 • Zadné svetlo: JY-535 3-LED, napájané batériou
 • Hmotnosť: 13 kg
 • Výber vhodného bicykla závisí od účelu jeho využitia. Na trhu je dostupných množstvo modelov, ktoré sú určené na konkrétne aktivity spojené s cyklistikou. Typ bicykla by mal byť prispôsobený životnému štýlu a potrebám jeho majiteľa. Pozrite si ukážku jednotlivých kategórii.

  ROZLIŠUJEME TIETO TYPY BICYKLOV:

  -MESTSKÉ BICYKLE, určené na prepravu v meste.

  -HORSKÉ BICYKLE sú určené na jazdu po akomkoľvek povrchu. Pre tento druh bicyklov je charakteristický pevný rám a široké kolesá, ktoré uľahčujú presun v náročnejšom teréne.

  -TREKINGOVÉ BICYKLE inak nazývané turistické, sú najlepšou voľbou pri prekonávaní dlhých vzdialeností. Pri tomto type bicykla je možná montáž mnohých doplnkových  elementov napr. cyklistických brašní, ktoré sú nevyhnutným doplnkom počas dlhých ciest. 

  -CESTNÉ BICYKLE sú navrhnuté tak, aby bez problémov zvládli rýchlu jazdu po spevnenom povrchu. Bicykle sa vyznačujú úzkymi kolesami a rámom vyrobeným z ľahkých materiálov, čo výrazne vplýva na rýchlosť bicykla.

   -CROSSOVÉ BICYKLE sú svojou stavbou a funkciou podobné horským, majú niekoľko prevodov, sú vhodné na jazdu v meste ale poradia si aj na kamenistých povrchoch a lesných cestách. Majú pevnú konštrukciu, ktorá vydrží náročnejšie podmienky.

   -DETSKÉ BICYKLE sú rozdelené do kategórií podľa vzrastu a veku dieťaťa. Výber bicykla závisí od rozmeru rámov a kolies. Menšie bicykle s veľkosťou kolies 12 sú vhodné na učenie.  Detské bicykle sú vybavené pomocnými kolieskami a väčšinou nemajú prehadzovačky.

   -FITNESS BICYKLE ide o stacionárny typ bicyklov, ktorý slúži ako tréningová pomôcka.

   V našom obchode nájdete modely tých najlepších značiek na trhu ako napr. Vellberg, Romet, Arkus, Kross, Kands, Geotze, Lavida a Kozbike. Nievete ako si vybrať a ktorý bicykel je pre vás vhodný? Pri každej kategórii nájdete stručný popis ako si najlepšie vybrať bicykel ktorý vám bude vyhovovať. Prajeme vám príjemné nakupovanie.

Určenie
Detské

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie