Výrobca: Romet
Kód produktu: R19-003
Dostupnosť: Skladom
Dodacia lehota: 1-5 dní pre SR
173.00€
Bez DPH: 144.17€

24-palcové bicykle pre deti:

Kolesá sú najdôležitejším prvkom bicykla. Dobre zvolený bicykel, má nepopierateľný vplyv na pohodlie Vášho dieťaťa. Správne proporcie kolies uľahčia a spríjemnia učenie jazdy. Poskytne skvelú zábavu a poskytne úsmev na perách vášho dieťa. Starostlivé spracovanie a výroba najvyššej kvality, vám poskytne istotu a bezpečnosť vášho dieťaťa počas prvých cyklistických dobrodružstiev. Vyrobené z najlepších materiálov, kvôli bezpečnosti vášho dieťaťa. Cyklistika poskytne dieťaťu veľa zábavy vďaka primerane nastaveným proporciám kolies. Kolesá sú určené pre detské bicykle pre deti vo veku 7-12 rokov s výškou 120-145 cm.

Brzdy typu V-brake:

Univerzálne brzdy V-brake zabezpečia rýchle a účinné brzdenie. Tieto brzdy sa osvedčia pri každom type bicykla tak ako pri trekingových, MTB ale aj mestských bicykloch. Vďaka svojej spoľahlivosti a jednoduchému ovládaniu sú vhodné pre profesionálov ale aj amatérskych cyklistov. Charakteristický dizajn zabezpečuje pohotovú a efektívnu reakciu brzdenia. Sú vhodné pre akýkoľvek typ bicykla: trekingový, mestský či MTB.Brzdy V-brake sa aj počas dlhej jazdy prispôsobia vašim potrebám. Sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré poskytujú bezpečnú jazdu.Tlmiče – tlmenie riadenia

Pohodlné riadenie v náročnom a nerovnom teréne je zásluhou tlmičov. Umožňú pohodlné riadenie a predchádzajú neželaným otrasom počas jazdy po hornatom teréne, vďaka čomu sa budete cítiť pohodlne v každej situácii.Väčšia rýchlosť a dynamika riadenia vďaka optimálnemu využitiu energie z pedálovania. Mäkkosť jazdy eliminuje otrasy a umožňuje lepší pôžitok tak ako v meste, tak aj na nerovnom povrchu.Odľahčenie pliec, ramien a zápästí. Tlmiče pomáhajú predchádzať otrasom a chránia pred úrazom počas jazdy, čím zabezpečujú pohodlnú jazdu bez akejkoľvek bolesti.Tlmiče sú nenahraditeľné počas jazdy na horských trasách a v náročnom teréne.  Umožňujú absolútnu kontrolu nad riadením bicykla.

 

 

Oceľový rám:

Nestarnúca a overená klasika! Producenti sa vracajú k roky overeným oceľovým konštrukciám rámov. V porovnaní s alumíniovými a karbónovými konštrukciami, sú oceľové rámy takmer nezničiteľné a veľmi pohodlné. Oceľ má výborné vlastnosti a jazde dodá pocit komfortu počas cesty po nerovných povrchoch.Tento typ konštrukcie disponuje vysokou schopnosťou tlmiť akékoľvek nerovnosti na ceste. Cena a kvalita oceľových rámov zabezpečí pohodlnú jazdu a dlhú životnosť bicykla. Oceľ je kvalitným materiálom, ktorý poskytuje pocit bezpečia a pevného tela bicykla.

 


Osvetlenie napájané batériami – bez dynama

Osvetlenie je jedným z najdôležitejších elementov nachádzajúcich sa na bicykli. Kvalitné osvetlenie zabezpečí bezpečnosť na ceste, komfort a dobrú viditeľnosť. Osvetlenie, ktoré ponúkame vám umožní pohodlnú jazdu za každých podmienok.

Správnym výberom svetla docielite skvelú viditeľnosť v noci aj počas hmly či zamračeného počasia.

Vďaka moderným technológiám dokáže osvetlenie fungovať bez dlhej výmeny batérií.

Výhodou tohto typu osvetlenia je, že funguje v akýchkoľvek podmienkach aj počas vysokej vlhkosti či dažďa.

V porovnaní so svetlom poháňaným dynamom nevytvára nepríjemný hluk a väčší odpor počas pedálovania. Osvetlenie nabíjané batériami je skvelým riešením pre každého cyklistu.

Špecifikácia:

 • Rám: OCEĽ KANDS

  Vidlica: OCEĽOVÁ PEVNÁ KANDS

  Veľkosti: 14 "

  Pomery: 18

  Zadná prehadzovačka: SHIMANO TOURNEY RD-TY300

  Predná prehadzovačka: SHIMANO FD-TZ500

  Posuny: SHIMANO TOURNEY REVOSHIFT RS-35 3X6

  Kľukový mechanizmus: WHEEL TOP 42X34X24 L = 152MM

  Reťazec: KMC Z-33

  Prevody: SHIMANO 6-RZ MF-TZ50

  Podpora: MACHINE THUN

  Ráfiky: ALUMINUM KANDS

  Predný náboj: OCEĽ

  Pneumatiky: DURO 24X1.75

  Predná brzda: SACCON ALU V-BRAKE

  Zadná brzda: SACCON ALU V-BRAKE

  Predné osvetlenie: LED BATÉRIE

  Zadné osvetlenie: BATÉRIA LED

  Hlavy: ZÁVITOVÉ 1 "

  Volant: 540MM URBAN PROFILE

  Konzola riadenia: CLASSIC TYPE P

  Podpera sedla: RIGID 25,4 MM

  Sedlo: MONTE GRAPPA JUNIOR

  Pedále: PLASTOVÉ LOŽISKO PLASTOVÉ

  Nosič: STEEL STRENGTH

  Blatníky: STEEL COLOR

  Ochranný kryt reťaze: PLASTOVÝ NA KÁBLE

  Stojan: URSUS CENTRALNA ALUMINIOWA

  Hmotnosť (kg): 14,9KG