Výrobca: LEAN TOYS
Kód produktu: 3673
Dostupnosť: Skladom
Dodacia lehota: 1-5 dní pre SR
29.04€
Bez DPH: 24.20€

Miluje vaše dieťa hrať sa v obchode, kde môže predávať krásne voňavé sladkosti? Predstavujeme dom, ktorý vám spríjemní nástup úplne inej dimenzie. Skladací stan bude fantastickým doplnkom zábavy: dizajn domu zohľadňuje otvárateľné dvere aj okno, takže malý cukrár sa v ňom môže hrať niekoľkými spôsobmi. Farebný dom bude tiež skvelým doplnkom, v ktorom si dieťa bude môcť oddýchnuť.

 

Sada pozostáva z:

- stanu,

- prvkov a rámových spojení,

- užívateľskej príručky.

 

Dizajn detských cukroviniek je veľmi stabilný a odolný, ktorý je zodpovedný za výrobu certifikovaných materiálov najvyššej kvality. Prezentovaný dom má neutrálne farby - steny sú vyrobené z ružovej tehly, ktorá je kombinovaná s modrou a bielou strechou. Celý je zdobený množstvom vitrín s potlačami chutného pečiva, takže nikto nemôže odolať zábave.

Cukráreň je určená všetkým deťom starším ako 3 roky. Hračka má certifikát CE, čo zaručuje bezpečnosť pri používaní. Zloženie farebného domu je veľmi jednoduché: súprava obsahuje všetky prvky potrebné na zostavenie štruktúry zobrazenej v obrazovej príručke. Stan je zabalený vo farebnej kartónovej škatuľke s rukoväťou pre ľahké prenášanie. Je vhodná ako darček.

 

Rozmery :

- rozložený stan: 93 cm x 103 cm x 69 cm,

 

Rozmery krabice :

- 55 cm x 15 cm x 8 cm.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie