Výrobca: LEAN TOYS
Kód produktu: 3401
Dostupnosť: Skladom
(Ihneď k odberu na predajni v Tvrdošíne)
Dodacia lehota: Objednávku do 14:00 posielame v ten istý deň pre SR
7.00€
Bez DPH: 5.83€

Interaktívny ručný bubon - modrý


Správny vývoj a úsmev na tvári dieťaťa je veľmi dôležitý. 

Funkcie, ktoré táto hračka má, spôsobí, že dieťa od útleho veku začne rozlišovať a učiť sa nové farby, zvuky a tvary. Hranie s týmto produktom zlepší sluch a zrak dieťaťa a tiež stimuluje jeho fantáziu.        

Modrá hrkálka s motívom veselej vážky na bubne je vyrobená z vysoko kvalitného certifikovaného plastu, ktorý je úplne bezpečný pre malé dieťa. Žlté uši a konce strún sú vyrobené z mäkkého plastu, čo je zárukou, že si dieťa počas zábavnej hry neublíži. Kombinuje funkciu bubna a hrkálky, vďaka ktorej je nielen interaktívnou, ale aj multifunkčnou hračkou. Farebná hrkálka reaguje na pohyb a vydáva pútavé zvuky, ako aj na odrážajúce guličky umiestnené v priehľadnej guli na spodnej časti rukoväte.   

Pri výbere hračky pre dieťa je potrebné venovať pozornosť výhodám prezentovanej hrkálky. Hračka má 6 zvukových režimov, medzi ktoré patria okrem iného zvuky zvierat, zvuky rôznych nástrojov a energické. Modré tlačidlo v tvare kvetu ich aktivuje a tiež umožňuje prepínanie. Hranie s hudobným bubnom pozitívne ovplyvní vývoj dieťaťa a naučí ho vykonávať jednoduché manuálne úlohy.    

Interaktívna hračka je napájaná 2 ks AAA batériami, ktoré nie sú súčasťou balenia. Je určená pre všetky deti, ktoré dosiahli vek 12 mesiacov.

 

Rozmery hračky :  

- 7 cm x 17 cm x 3,5 cm.

Rozmery balenia :  

- 8 cm x 20 cm x 5 cm.


Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie