Výrobca: Interbeds
Kód produktu: 11416011108801100000000001 biela
Dostupnosť: Skladom
Dodacia lehota: do 5 dní pre SR
Doprava: Zdarma
179.00€
Bez DPH: 149.17€

Jednolôžková posteľ HUGO 160x80 + matrac

 

Prečo drevo?

Drevo nespôsobuje alergie, ako prírodný produkt neobsahuje žiadne látky a chemické zlúčeniny, ako napríklad formaldehyd a ďalšie zlúčeniny prenikajúce do životného prostredia. Má schopnosť samoregulácie vlhkosti, hygroskopickosti - to znamená schopnosť absorbovať a uvoľňovať vodu do okolitého vzduchu. Je príjemný na dotyk a vyžaruje teplo, čo pozitívne ovplyvňuje užívateľa. Pokrytý vodným lakom je ľahostajný voči všetkým druhom nečistôt. Nábytok z masívu vydrží desiatky rokov a aj po dlhom používaní sa dá ľahko renovovať. Neexistuje lepšia a trvanlivejšia surovina na stavbu rámových štruktúr, ako sú postele. Pevnosťou, konštrukčnou tuhosťou sa nedá porovnať s prefabrikovanou doskou MDF. čo výrazne ovplyvňuje bezpečnosť používateľov, najmä detí. Na rozdiel od MDF dosiek a drevotrieskových dosiek sú vyrobené z dreva veľmi nízkej hodnoty a kvality, ako aj z úžitkového dreva. Preto je cena týchto výrobkov z MDF dosiek vzhľadom na pôvod suroviny oveľa nižšia.

 

Sada obsahuje:

 

1. Rám  postele z  borovicového dreva , natretý vodným lakom. Univerzálne zábradlie - obojstranná montáž.

2.Oceľová skrutka -  nábytkové doplnky.

3.Rám - sme jedinou spoločnosťou, ktorá ponúka rám z lamiel z brezového dreva upevnený úchytom z PVC na kovovom páse systémom click -clack (rýchla montáž) .Nosnosť 100kg.

4.Matrac  : rozmery 160x80x7 + poťah (prešívaná hypoalergénna tkanina z polyesteru + vlákno klimatizácie + polyuretánová pena + zips).

5.Doska HDF.

6.Rukoväť z PVC.  Zásuvka - laminovaná drevotrieska.

7.Valčekové kolesá.

8.Polomer zaoblenia R2.

Detské postele
Postele

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie