Výrobca: LEAN TOYS
Kód produktu: 6608
Dostupnosť: Skladom
Dodacia lehota: 1-5 dní pre SR
28.00€
Bez DPH: 23.33€

Súprava karaoke - ružová

Pozývame vás na prvý koncert! Vaše dieťa môže prekvapiť publikum svojím jedinečným repertoárom, v ktorom mu pomôže ružový mikrofón. Prítomnosť hudby má veľmi pozitívny vplyv na správny vývoj každého dieťaťa. Ak vaše dieťa prejaví záujem o hudbu a spev od prvých rokov, uľahčte mu, aby pokračoval v hre a rozvíjal hudobné záujmy pomocou tohto jedinečného karaoke mikrofónu. Hračka je skvelým darčekom pre každého malého umelca, ktorý rád spieva a vystupuje na domácej scéne.

Súprava bola navrhnutá tak, aby stimulovala vývoj dieťaťa na viacerých úrovniach súčasne. Multifunkčná hračka zlepšuje sluch, hudobné a rytmické schopnosti malej hviezdy, čo navyše podporuje jej fantáziu, koncentráciu a motorickú koordináciu. Masívne spracovanie a živé, teplé farby upútajú pozornosť tých najnáročnejších detí.

Mikrofón nemusí byť pripojený k ničomu, hneď po vložení batérií vám umožní vychutnať si skvelú zábavu, ktorá vám umožní tancovať a hrať. Druhou vlastnosťou je, že môžete telefón pripojiť k zariadeniu a spievať karaoke. Na zostavenie statívu stačí niekoľko jednoduchých krokov.

Na doske sú:

- svetelné prvky

- držiaky mikrofónov

- vypínač

- tlačidlo „MUSIC“ - tlačidlo „SOUND“

- zvuky publika - tlačidlo hlasitosti

- veľké tlačidlo „bubon“

- veľké tlačidlo „CD“

- držiak telefónu

 

Súčasti súpravy:

- stojan pre montáž

- dva mikrofóny

 

Skladané rozmery súpravy:

- Výška od 53 do 89 cm

- doska stola: 17 cm x 15 cm

- mikrofón: dĺžka - 19 cm

 

Veľkosť balenia:

22 cm x 12,5 cm x 59 cm

Mikrofón karaoke je napájaný tromi 1,5 V batériami typu AA, ktoré nie sú súčasťou súpravy. Statív s mikrofónom je určený pre deti staršie ako 3 roky. Hračka má certifikát CE a spĺňa normu EN 71. Je zabalená v kartónovej škatuľke s priehľadnou fóliou, vďaka čomu je vhodná ako darček pre dieťa.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie