Kód produktu: IK_KX5123_4
Dostupnosť: Skladom
Dodacia lehota: do 5 dní
21.00€
Bez DPH: 17.50€

OBOJSTRANNÉ ALKOHOLOVÉ FIXKY V PUZDRE 120 + STOJAN

Vneste do svojho života trochu farieb!

Tietoobojstranné fixky s intenzívnymi farbami určite podnietia vašu kreativitu a povzbudia vás k vytváraniu nových krásnych umeleckých diel.

S až 120 etui fixkami budú skvelou voľbou, či už ste architekt, grafik, skúsený ilustrátor alebo začínajúci umelec. Fixky sú skvelé pre každého - môžete kresliť, písať, ilustrovať, skicovať, tieňovať, navrhovať, vyfarbovať atď.

Každý fix má dva hroty , široký hrot - ideálny na maľovanie väčších plôch a tenký hrot - na vytváranie tenkých a presnejších čiar na pridávanie detailov. Správny hrot zabezpečí, že kresba bude detailná alebo lepšie prekrytá.

Atrament na báze alkoholu poskytuje vynikajúce tieňovanie - navyše farby sa ľahko miešajú a umožňujú rýchle miešanie farieb. Atrament na báze alkoholu tiež rýchlo preniká do papiera, takže sa pri maľovaní určite nerozmazáva a po zaschnutí sa stáva trvalým.

Vyfarbovanie alebo kreslenie fixkami je vynikajúcou zábavou nielen pre deti, ale aj pre dospelých. Dokonale precvičuje manuálne zručnosti a zároveň umožňuje odbúrať stres a zabudnúť na problémy.

Súčasťou súpravy je plastový stojan, ktorý bude pri maľovaní určite vhodným doplnkom. Všetky fixky budú vždy po ruke, pekne usporiadané v príslušných priehradkách. Okrem toho je puzdro, v ktorom sú fixky zabalené, ideálne na to, aby ste si celú súpravu mohli vziať so sebou.

Súprava je ideálna ako darček pre každého tvorivého človeka bez ohľadu na vek! Okrem toho vás zamestná na dlhé hodiny a bude mať pozitívny vplyv na vašu predstavivosť a kreativitu. Pomôže tiež rozvíjať manuálne a umelecké zručnosti. Kto vie, možno sa vo vás skrýva skutočný umelec!

Number of markers: Počet kusov: 120 ks

Počet hrotov na jeden fix: 2

Typ atramentu: alkoholový

Sada obsahuje: - fixky, - fixky, - fixky, - fixky, - fixky:

  • 120x fixky v rôznych farbách

  • Plastový stojan na fixky

  • Praktické puzdro

Rozmery:

  • Dĺžka fixky: 1,5 cm: Dĺžka: 15,3 cm

  • Podstavec: 20 cm x 16 cm x 3 cm

  • Obal: 21cm x 17cm x 15,5cm

Balené v estetickom puzdre.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie