Kód produktu: 3963
Dostupnosť: Skladom
Dodacia lehota: 1-5 dní pre SR
239.00€
Bez DPH: 199.17€

Trampolína BEST 10 FT - 305 cm

 

Zábavnou formou skákania na trampolíne (jumping) môžete spáliť viac kalórií ako pri behu. Ďalšou výhodou je aj jej využitie všetkými vekovými kategóriami. Cvičenie na nej nezaťažujú kĺby a chrbticu, takže ju môžu využívať aj ľudia s nadváhou, po predošlej konzultácii s odborníkom.

 

Technické údaje

Zaručujeme vám dlhú životnosť a pohodlné používanie. Parametre:

- rozmery: 305 cm x 60 cm/1900 mm,

- podpora konštrukcie prostredníctvom štyroch dvojitých nôh,

- 54  pružín s rozmermi 3,0 x 25 x N30 x L165 mm,  

- dvojstupňový rebrík, uľahčujúci vstup na trampolínu,

- sieťka zabezpečená vďaka zipsu,

- trampolína vyrobená z PP (polypropylén),

- sieťka je vyrobená z PE (polyetylén),

- oranžové obloženie z PVC (polyvinylchlorid).

 

Trampolína Lean Sport BEST 305 cm  je niečo, čo by nemalo chýbať v žiadnej záhrade. Jednoduchá forma zábavy poskakovaním na trampolíne zaručuje splnenie základných predpokladov efektívneho cvičenia, ktorým je posilňovanie, vytrvalosť, zvyšovanie a pružnosti tela. To nie je všetko – zaradenie trampolíny do každodenného tréningu zlepší výkon mozgu, znižuje frekvenciu a bolesti hlavy, stimuluje imunitný systém, urýchľuje metabolizmus a spomaľuje proces starnutia pokožky. A čo je najdôležitejšie - skákaním spáliš veľa kalórií ! 

 

Záhradná trampolína je tiež zábavou pre deti. Vďaka tomu každé dieťa bude tráviť čas vonku a odloží elektronické prístroje. Veľká trampolína, ktorá meria približne 305 cm, neobmedzí pohyby dieťaťa a umožní sa zabávať s viacerými súrodencami alebo priateľmi.  Ďalšou výhodou konštrukcie trampolíny je umiestnenie siete vo vnútri konštrukcie, čo vylučuje riziko poranenia končatín v dôsledku kontaktu s pružinami a rúrkami - tí najmenší budú mať k dispozícii len tú časť určenú na vrchol. Ďalšou výhodou rekreačnej trampolíny Lean Sport Best vo veľkosti 10FT je výška siete, ktorá vychádza zo zeme, čo poskytuje ochranu, ktorá zabraňuje dostať sa pod trampolínu pri používaní inou osobou.

  

Prečo si vybrať práve záhradnú trampolínu BEST 10 FT vo veľkosti 305 cm?

- vo svojej konštrukcii je umiestnené špeciálne vrecko na topánky, ktoré uľahčuje ich skladovanie počas hrania,

- trampolína je úplne bezpečný výrobok, o čom svedčí označenie CE,

- vyrobená z vysoko kvalitných materiálov najvyššej kvality, vďaka čomu je odolná voči nepriaznivým podmienkam - nemusíte ho skladať a skrývať v garáži zakaždým, keď sa na oblohe objavia tmavé mraky,

- skladanie trampolíny je veľmi jednoduchá - stačí zložiť konštrukciu s oceľovým rámom a nohami, pripevniť skákaciu plochu a pružiny, ako aj sieť a rebrík - inštrukcie obsiahnuté v balení uľahčia jej stavanie.

 

 Ponúkaná trampolína Lean Sport Best 10 FT je určená pre každého, od detí starších ako 3 roky - jediným obmedzením je hmotnosť okolo 160 kg . Trampolína je balená v lepených škatuliach. Na výrobu trampolín BEST 305 cm boli použité certifikované vysoko kvalitné materiály, ktoré sú zodpovedné za pohodlnú a bezpečnú formu zábavy pre celú rodinu.

Rozmery balení a ich hmotnosť: 

1. 160 x 50 x 13 cm

29 kg

2. 159 x 45 x 15 cm

25 kg

Trampolíny
Trampolíny

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie