Výrobca: LEAN TOYS
Kód produktu: 6832
Dostupnosť: Skladom
Dodacia lehota: 1-5 dní pre SR
16.00€
Bez DPH: 13.33€

Vedecká súprava 3v1

 

Ponúkame perfektnú sadu pre milovníkov vedy a experimentov. Súprava sa skladá z troch samostatných súprav. 

Prvým z nich je solárny robot, z ktorého je možné poskladať tri solárne hračky, ako sú: robot, tank a škorpión. Solárna sada je hračka vhodná pre chlapcov aj dievčatá. Deti sa zvyčajne zaujímajú o to, čo je v dnešnej dobe nové v oblasti technológií. Preto často kladú veľa otázok alebo rozoberajú zariadenia. S touto skvelou súpravou nechajte svoje dieťa zvedavé a kreatívne.

Druhou sadou je súprava dynamickej žiarovky pre domácich majstrov. Zmeňte normálny motor hračky na generátor, ktorý prevádza pohyby ruky na elektrinu a napája žiarovku. Žiadna batéria, žiadne znečistenie. Generátor je možné použiť ako núdzovú baterku. Bavte sa a zároveň sa učte! 

Tretia je sada na vytvorenie vlastnej meteorologickej stanice. Uskutočnite sériu experimentov objasňujúcich fakty, napríklad zmena podnebia alebo kolobeh vody. Stačí plastovú fľašu priskrutkovať k správnemu prvku a začať pestovať svoju vlastnú rastlinu. Je to všetko v jednej veľkej sade! Sada obsahuje 20 položiek. Pozorujte a zaznamenávajte zmeny počasia pomocou vlastnej multifunkčnej meteorologickej stanice. Súprava pozostáva z anemometra, teplomeru a zrážkomeru. Môžete tiež experimentovať so skleníkovým efektom a vytvoriť mini-skleníky vo fľaši, zmenu podnebia alebo kolobeh vody. Stačí plastovú fľašu priskrutkovať k správnemu prvku a začať pestovať svoju vlastnú rastlinu. Je to všetko v jednej veľkej sade!  

Súčasti súpravy:

  • solárny robot, tank a škorpión 3v1

  • vzdelávacia súprava dynama

  • vzdelávacia vedecká meteorologická stanica

 

Rozmery balenia:

35 cm x 23 cm x 5 cm

 

Súprava je určená pre deti staršie ako 8 rokov. Sada má certifikát CE a je v súlade s normou EN 71. Je zabalená v kartónovej škatuli s vedeckou grafikou, čo z nej robí perfektný darček.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie