Výrobca: LEAN TOYS
Kód produktu: 5770
Dostupnosť: Vypredané
Dodacia lehota: 1-5 dní pre SR
36.00€
Bez DPH: 30.00€

Diaľkovo ovládané vozidlo, s otočným systémom o 360 stupňov

 Ak máte radi výlety v teréne a predovšetkým autá, toto vozidlo je ideálne pre vás. Auto vyzerá ako kaskadérske vozidlo, ktoré zvládne každú výzvu. Zábava sa dá preniesť dokonca aj na rampy alebo piesok. 

Diaľkovo ovládané vozidlo bude mať vplyv na správny rozvoj zručností, ako je napríklad vedenie autíčka u dieťaťa, ako aj na posilnenie koncentrácie a rozvoj manuálnych schopností.

Veľké nafukovacie kolesá a tlmiče sú len niektoré z výhod tohto produktu. Vďaka nim má auto úžasný odraz! Široký rázvor kolies zaisťuje vysokú priľnavosť vozidla k rôznym typom pôdy a znižuje pravdepodobnosť prevrátenia vozidla pri hraní. Veľké tlmiče umožňujú prekonať ťažké prekážky, ktoré sa na ceste vyskytujú. V prednej časti vozidla sú svetlá, ktoré osvetlia aj tie najtemnejšie uličky. Veľkou výhodou je, že auto má otočný systém o 360 stupňov. Pri priamej jazde plnou rýchlosťou môže dôjsť k náhlemu odbočeniu a auto sa roztočí. 

Táto hra zabaví dieťa na dlhé hodiny.

  Sada obsahuje aj pumpu na kolesá, autobatériu a diaľkové ovládanie. 

Diaľkové ovládanie pripojené k súprave prijíma na frekvencii 2,4 G, čo znižuje akékoľvek rušenie počas hry a umožňuje rádiové ovládanie. Je vybavený joystickom, ktorý má veľa smerových možností. 

 

Rozmery vozidla: 

 21 cm x 24 cm x 11 cm

Rozmery balenia: 

 31 cm x 20 cm x 31 cm 

Auto má 9,6 V batériu a ďalšiu 9 V, ktoré sú súčasťou sady. 

Hračka je vhodná pre deti staršie ako 8 rokov. Sada má certifikát CE a je vyrobená v súlade s normou EN 71.

Je zabalená v krabici s priehľadnou fóliou, takže je ideálna ako darček.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie