Výrobca: LEAN TOYS
Kód produktu: 6983
Dostupnosť: Skladom
Dodacia lehota: 1-5 dní pre SR
15.00€
Bez DPH: 12.50€

Cisterna s vodným delom v mierke 1:16 

Ponúkaná cisterna je vyrobená s presnou reprodukciou vozidla v plnej veľkosti. Taktiež je vyrobená s vysokou presnosťou a starostlivosťou v mierke 1:16. 

Cisterna má vodné delo, z ktorého strieka voda a to vďaka nádrži umiestnenej na začiatku prívesu vozidla. Najskôr je však potrebné odopnúť uzáver a naplniť nádrž vodou.

Váš malý pomocník je pripravený na akciu! Stlačením tlačidla v hornej časti cisterny uvidíte, ako voda začne striekať! Môže pomôcť pri polievaní kvetov alebo pri umývaní chodníka. 

Auto je tiež vybavené svetelnými a zvukovými efektami - zvuky klaksónu motoru, atď. LED diódy vo vrchnej časti robia vozidlo vždy pripravené na akciu! Vozidlo má trecí pohon zadnej nápravy - stačí zatlačiť dozadu a pustiť. Vozidlo sa bude pohybovať dopredu a užívať si rýchlosť.


Rozmery vozidla:

 28 cm x 9 cm x 15 cm 

Rozmery balenia:

33 cm x 12 cm x 19 cm  


Vozidlo je napájané z troch batérií AG13 (sú súčasťou balenia). Hračka je určená pre deti staršie ako 3 roky. Sada má certifikát CE a je v súlade s normou EN 71. Je zabalená v kartónovej škatuli s priehľadnou fóliou, takže bude ideálnym darčekom.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie