Výrobca: KOZBIKE
Kód produktu: 26K19-S3cz
Dostupnosť: Skladom
(Ihneď k odberu na predajni v Tvrdošíne)
Dodacia lehota: Objednávku do 14:00 posielame v ten istý deň pre SR
Doprava: Zdarma
229.00€
Bez DPH: 190.83€

Dostupné možnosti

Retro bicykle sú určené na prepravu po rovinatom povrchu. Sú skvelým dopravným prostriedkom na presun do práce, školy či na nákupy. Kostra mestského bicykla má v porovnaní s inými bicyklami vysoko položené riadidlá a nižšie posadené sedadlo. Takáto stavba bicykla zaručuje pohodlnú pozíciu počas jazdy, čo výrazne vplýva na rozhľad počas bicyklovania.


Oceľový rám

 

Nestarnúca a overená klasika! Producenti sa vracajú k roky overeným oceľovým konštrukciám rámov. V porovnaní s alumíniovými a karbónovými konštrukciami, sú oceľové rámy takmer nezničiteľné a veľmi pohodlné. Oceľ má výborné vlastnosti a jazde dodá pocit komfortu počas cesty po nerovných povrchoch.

Tento typ konštrukcie disponuje vysokou schopnosťou tlmiť akékoľvek nerovnosti na ceste. Cena a kvalita oceľových rámov zabezpečí pohodlnú jazdu a dlhú životnosť bicykla. Oceľ je kvalitným materiálom, ktorý poskytuje pocit bezpečia a pevného tela bicykla.

Zadný prehadzovač SHIMANO NEXUS 3 –viacrýchlostný náboj

 

Shimano NEXUS 3 ponúka moderné riešenie v podobe viacrýchlostného náboja. V ponuke sa nachádzajú verzie s troma a siedmimi prevodmi. Produkt je vyrobený z odolných a trvácnych materiálov, ktoré umožňujú pohodlnú jazdu.

Všetky elementy  okrem pastorku viacrýchlostného náboja sú ukryté pod chráničom, čo účinne chráni pred znečistením a zabezpečuje odolnosť voči mechanickému poškodeniu.

Jednoduchá obsluha vďaka jednej páčke určenej na zmenu prevodu zabezpečí ľahšiu a komfortnú obsluhu prehadzovačov.

Vďaka novému NEXUS 3, je zmena prevodov možná počas jazdy ale aj počas stoja napr. na semafore. Táto funkciu vám pomôže získať dynamiku a nestrácať drahocenný čas.

Všetky elementy produktu sú vyrobené z najlepších materiálov pod dohľadom skúsených odborníkov. Kvalita ponúkaného náboja je na najvyššej úrovni, stvorený pre ozajstných milovníkov cyklistiky.
Brzdy torpedo + V-brake

 

Tento typ brzdového systému vám zabezpečí možnosť brzdenia dvoma nezávislými spôsobmi. Vďaka tomuto typu bŕzd môžete sami korigovať silu spomalenia a zastavenia  a každú nečakanú situáciu zvládnete bez problémov. Oba typy bŕzd v sebe spájajú silu a spoľahlivosť, vďaka čomu bude vaša jazda komfortná a bezpečná.

Ide o tradičný brzdový systém. Overený spôsob brzdenia v podobe kontry je spoľahlivý nezávisle od aktuálnych atmosférických podmienok, vďaka čomu vás neprekvapí žiadne počasie.

Rýchla reakcia brzdového systému typu V-brake umožňuje pohotovú reakciu v každej situácii.

Spojenie oboch typov bŕzd vyrobených z kvalitných materiálov zabezpečuje bezpečnú jazdu a dlhú životnosť produktu.Špecifikácia

 

Rám: Oceľ HI-TEN, typ labuť

Rozmer rámu: 18"

Vidlica: Oceľ

Prehadzovačky: 3 prevodový

Predná / zadná brzda: V-brake hliník / Torpédo (v pedáloch)

Korba: Jednoradová

Suport: Na ložiskách

Predný / zadný náboj: Oceľ / Shimano NEXUS 3

Voľnobeh: 1 radový

Ráfiky: Vystužené, hliníkové

Pneumatiky: 26 x 1,75

Volant: Oceľová retro lastovička

Podpora riadenia: Oceľ

Sedlo: Na spružine

Pedále: Plastové

Vybavenie: blatníky, nosič, stojan, kryt reťaze, LED osvetlenie

 
ROZLIŠUJEME TIETO TYPY BICYKLOV

 

-MESTSKÉ BICYKLE, určené na prepravu v meste.

-HORSKÉ BICYKLE sú určené na jazdu po akomkoľvek povrchu. Pre tento druh bicyklov je charakteristický pevný rám a široké kolesá, ktoré uľahčujú presun v náročnejšom teréne.

-TREKINGOVÉ BICYKLE inak nazývané turistické, sú najlepšou voľbou pri prekonávaní dlhých vzdialeností. Pri tomto type bicykla je možná montáž mnohých doplnkových  elementov napr. cyklistických brašní, ktoré sú nevyhnutným doplnkom počas dlhých ciest. 

-CESTNÉ BICYKLE sú navrhnuté tak, aby bez problémov zvládli rýchlu jazdu po spevnenom povrchu. Bicykle sa vyznačujú úzkymi kolesami a rámom vyrobeným z ľahkých materiálov, čo výrazne vplýva na rýchlosť bicykla.

 -CROSSOVÉ BICYKLE sú svojou stavbou a funkciou podobné horským, majú niekoľko prevodov, sú vhodné na jazdu v meste ale poradia si aj na kamenistých povrchoch a lesných cestách. Majú pevnú konštrukciu, ktorá vydrží náročnejšie podmienky.

 -DETSKÉ BICYKLE sú rozdelené do kategórií podľa vzrastu a veku dieťaťa. Výber bicykla závisí od rozmeru rámov a kolies. Menšie bicykle s veľkosťou kolies 12 sú vhodné na učenie.  Detské bicykle sú vybavené pomocnými kolieskami a väčšinou nemajú prehadzovačky.

 -FITNESS BICYKLE ide o stacionárny typ bicyklov, ktorý slúži ako tréningová pomôcka.

 

 V našom obchode nájdete modely tých najlepších značiek na trhu ako napr. Vellberg, Romet, Arkus, Kross, Kands, Goetze, Lavida a Kozbike. Neviete ako si vybrať a ktorý bicykel je pre vás vhodný? Pri každej kategórii nájdete stručný popis ako si najlepšie vybrať bicykel ktorý vám bude vyhovovať. Prajeme vám príjemné nakupovanie.

 

Typ bicykla
Mestské

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie