Výrobca: LEAN TOYS
Kód produktu: 7120
Dostupnosť: Skladom
Dodacia lehota: 1-5 dní pre SR
39.00€
Bez DPH: 32.50€

Šatníkový domček pre bábiku

Nádherný a fenomenálny domček pre bábiky, o ktorom sníva každé dievča! Vo vnútri nájdete krásnu skriňu so šperkami, nábytkom a doplnkami. Táto hračka umožní vytvárať si vlastný štýl, rozvíjať svoju fantáziu a vyberať doplnky pre svoju bábiku. 

 Farby, ako aj prvky zdobiace podlahy a steny zdôraznia príjemnú a rodinnú atmosféru domu, ktorého interiér si môže dieťa zariadiť podľa svojich predstáv.

Stavba domu je veľmi premyslená a šikovná. Komplexný dom môže byť pútavou dekoráciou detskej izby, zatiaľ čo v rozloženom stave - môže byť skvelá a zábavná hra. Celá je v ružových a fialových farbách. Prvky zdobiace podlahy a steny zdôraznia príjemnú atmosféru.

 Veľké množstvo príslušenstva pripevneného k hračke vám umožňuje vytvárať rôzne herné scenáre, ktoré rozvinú kreativitu a samostatnosť dieťaťa, ako aj umelecké cítenie. Bábika, ktorá je súčasťou súpravy, má pohyblivé nohy a ruky, vďaka čomu môže sedieť na stoličke. Veľkým plusom je zrkadlo s priateľskou melódiou hrajúcou v pozadí.

Súprava obsahuje:

- šatníkový domček

- bábika vysoká 26 cm 

- 4 kabelky v rôznych prevedeniach

- 4 čelenky 

- 3 kusy vešiakov

- 2 páry náušníc

- 2 rúže 

- 2 parfumy

- vešiak

- vtáčia klietka

- stôl

- zrkadlo na hranie

- vysoká stolička

- sada oblečenia

 

Rozmery domčeka:

-  zložený : 27 cm x 19 cm x 38 cm 

-  rozložený : 54 cm x 11 cm x 38 cm 

 

Rozmery balenia:

 57 cm x 41,5 cm x 19 cm 

Domček je vyrobený z certifikovaných a bezpečných materiálov, ktoré sú veľmi pevné a odolné. Sme si istí, že dizajn hračky zaručí každému dievčaťu fascinujúcu a dlhú zábavu. Hračka určená pre deti staršie ako 3 roky. 

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie