Výrobca: Interbeds
Kód produktu: 11416011128801100000000001domček sivý
Dostupnosť: Skladom
(Ihneď k odberu na predajni v Tvrdošíne)
Dodacia lehota: Objednávku do 14:00 posielame v ten istý deň pre SR
Doprava: Zdarma
279.00€
Bez DPH: 232.50€


Jednolôžková posteľ DOMČEK  

 

Prečo drevo?

Drevo nespôsobuje alergie, ako prírodný produkt neobsahuje žiadne látky a chemické zlúčeniny, ako napríklad formaldehyd a ďalšie zlúčeniny prenikajúce do životného prostredia. Má schopnosť samoregulácie vlhkosti, hygroskopickosti - to znamená schopnosť absorbovať a uvoľňovať vodu do okolitého vzduchu. Je príjemný na dotyk a vyžaruje teplo, čo pozitívne ovplyvňuje užívateľa. Pokrytý vodným lakom je ľahostajný voči všetkým druhom nečistôt. Nábytok z masívu vydrží desiatky rokov a aj po dlhom používaní sa dá ľahko renovovať. Neexistuje lepšia a trvanlivejšia surovina na stavbu rámových štruktúr, ako sú postele. Pevnosťou, konštrukčnou tuhosťou sa nedá porovnať s prefabrikovanou doskou MDF. čo výrazne ovplyvňuje bezpečnosť používateľov, najmä detí. Na rozdiel od MDF dosiek a drevotrieskových dosiek sú vyrobené z dreva veľmi nízkej hodnoty a kvality, ako aj z úžitkového dreva. Preto je cena týchto výrobkov z MDF dosiek vzhľadom na pôvod suroviny oveľa nižšia.

Sada obsahuje:

Rám postele z borovicového dreva, natretý vodným lakom.

Oceľová skrutky -  nábytkové doplnky

Matrac : rozmery 160x80x7 + poťah (prešívaná hypoalergénna tkanina z polyesteru + vlákno klimatizované + polyuretánová pena + zips).

Rám - sme jedinou spoločnosťou, ktorá ponúka rám z lamiel z brezového dreva upevnený úchytom z PVC na kovovom páse systémom click -clack (rýchla montáž) .Nosnosť 100 kg.

Doska HDF.

Zásuvka - laminovaná drevotrieska.

Rukoväť z PVC

Valčekové kolesá.

Polomer zaoblenia R2.

Maximálne  zaťaženie stojana  je  100 kg.

 

Detské postele
Postele

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie