Výrobca: Unibike
Kód produktu: 9070031520
Dostupnosť: Skladom
Dodacia lehota: 1-5 dní pre SR
349.00€
Bez DPH: 290.83€

24-palcové bicykle pre deti

 

Kolesá sú najdôležitejším prvkom bicykla. Dobre zvolený bicykel, má nepopierateľný vplyv na pohodlie Vášho dieťaťa. Správne proporcie kolies uľahčia a spríjemnia učenie jazdy. Poskytne skvelú zábavu a úsmev na perách vášho dieťa. Starostlivé spracovanie a výroba najvyššej kvality, vám poskytne istotu a bezpečnosť pre dieťa počas prvých cyklistických dobrodružstiev. Vyrobené z najlepších materiálov, kvôli bezpečnosti vášho dieťaťa. Cyklistika poskytne dieťaťu veľa zábavy vďaka primerane nastaveným proporciám kolies. Kolesá sú určené pre detské bicykle pre deti vo veku 7-12 rokov s výškou 120-145 cm.

 

Výber vhodného bicykla závisí od účelu jeho využitia. Na trhu je dostupných množstvo modelov, ktoré sú určené na konkrétne aktivity spojené s cyklistikou. Typ bicykla by mal byť prispôsobený životnému štýlu a potrebám jeho majiteľa. Pozrite si ukážku jednotlivých kategórii.

Špecifikácie

Rám

RÁM: veľkosť kolies 24 "/ hliníkový 6061-T6 / dual

VEĽKOSŤ RÁMU: 11,5"

VIDLICA SR SUNTOUR M3010-A / skok 50MM

ZÁVIT / 1-1 / 8 "

Drive

POČET PREVODOV: 21

MECHANIZMUS RIADENIA Shimano TY301 / 42X34X24T

Prehadzovačka predná: SHIMANO TY500

Prehadzovačka zadná: SHIMANO ALTUS M310

Držiak prehadzovačiek: Shimano RS35 Revoshift INDEX

Voľnobeh: Shimano  Tourney TZ21 / 14-28T

Reťaz: KMC Z7

Kolesá

Náboj KT Quando / hliníkový / 32H

Obruče STARS / CNC / strieborné

Šprichy RICHMAN / UCP

Duša IMPAC / AV

Príslušenstvo

Brzdy TEKTRO V-Brake ALU

Nosič brzdy TEKTRO ALU V-Brake

Blatníky

Pedále VP / plastové

Riadidlá RISER / ALU

Rukoväť HERRMANS NINO®

Konzola riadidiel UNO GRADE komfort / stavitelný

Konzola sedla UNO GRADE OE

Sedlo Sella ROYAL JUNIOR

Príslušenstvo zvončekROZLIŠUJEME TIETO TYPY BICYKLOV

 

-MESTSKÉ BICYKLE, určené na prepravu v meste.

-HORSKÉ BICYKLE sú určené na jazdu po akomkoľvek povrchu. Pre tento druh bicyklov je charakteristický pevný rám a široké kolesá, ktoré uľahčujú presun v náročnejšom teréne.

-TREKINGOVÉ BICYKLE inak nazývané turistické, sú najlepšou voľbou pri prekonávaní dlhých vzdialeností. Pri tomto type bicykla je možná montáž mnohých doplnkových  elementov napr. cyklistických brašní, ktoré sú nevyhnutným doplnkom počas dlhých ciest. 

-CESTNÉ BICYKLE sú navrhnuté tak, aby bez problémov zvládli rýchlu jazdu po spevnenom povrchu. Bicykle sa vyznačujú úzkymi kolesami a rámom vyrobeným z ľahkých materiálov, čo výrazne vplýva na rýchlosť bicykla.

 -CROSSOVÉ BICYKLE sú svojou stavbou a funkciou podobné horským, majú niekoľko prevodov, sú vhodné na jazdu v meste ale poradia si aj na kamenistých povrchoch a lesných cestách. Majú pevnú konštrukciu, ktorá vydrží náročnejšie podmienky.

 -DETSKÉ BICYKLE sú rozdelené do kategórií podľa vzrastu a veku dieťaťa. Výber bicykla závisí od rozmeru rámov a kolies. Menšie bicykle s veľkosťou kolies 12 sú vhodné na učenie.  Detské bicykle sú vybavené pomocnými kolieskami a väčšinou nemajú prehadzovačky.

 -FITNESS BICYKLE ide o stacionárny typ bicyklov, ktorý slúži ako tréningová pomôcka.

 

 V našom obchode nájdete modely tých najlepších značiek na trhu ako napr. Vellberg, Romet, Arkus, Kross, Kands, Goetze, Lavida a Kozbike. Neviete ako si vybrať a ktorý bicykel je pre vás vhodný? Pri každej kategórii nájdete stručný popis ako si najlepšie vybrať bicykel ktorý vám bude vyhovovať. Prajeme vám príjemné nakupovanie.

Typ bicykla
Detské

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie