Výrobca: LEAN TOYS
Kód produktu: 7039
Dostupnosť: Skladom
Dodacia lehota: 1-5 dní pre SR
18.00€
Bez DPH: 15.00€

Hasičské vozidlo s dvoma verziami

Ak má vaše dieťa rado kutilstvo a sníva o tom, že sa stane hasičom, potom pre neho máme ideálnu kombináciu! Môžete si z toho vyrobiť dve verzie hasičských vozidiel! S rebríkom alebo bez neho. 

Sada sa skladá z mnohých častí, z ktorých môžete vytvoriť dve verzie vozidla. Po rozložení je rebrík pripevnený na streche - je dlhý 47 cm! Teraz sa malý hasič môže dostať na najvyššie poschodie a uhasiť veľký požiar. Hra s týmto autom určite prinesie vášmu dieťaťu veľa radosti. Vďaka nej každý malý nadšenec kutilstva rozvinie svoju fantáziu, logické myslenie, funkciu ruky a koordináciu oko-ruka. Sada obsahuje skrutkovač s vymeniteľnými koncovkami, takže môžete utiahnuť každú skrutku. Vyzerá ako náprotivok v plnej veľkosti. Hasičské vozidlo sa pohybuje na základe trecieho pohonu, stačí ho natiahnuť dozadu a pustiť na základe čoho sa pohybuje smerom dopredu.

 

Rozmery hasičského vozidla: 

s rebríkom: 27 cm x 10 cm x 51,5 cm 

bez: 25 cm x 10 cm x 16 cm 

Rozmery balenia:

48 cm x 35 cm x 11,5 cm  

 

Hračka je určená pre deti staršie ako 3 roky. Má certifikát CE a je v súlade s normou EN 71. Je zabalená v kartónovej krabici, takže bude ideálnym darčekom. Na zadnej strane môžeme vidieť návod na montáž autíčka.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie