Výrobca: ALBI
Kód produktu: 48742
Dostupnosť: Skladom
(Ihneď k odberu na predajni v Tvrdošíne)
Dodacia lehota: Objednávku do 14:00 posielame v ten istý deň pre SR
20.00€
Bez DPH: 16.67€

Kniha Môj svet – kúzelné čítanie

Interaktívna náučná knižka Môj svet z  edície Kúzelné čítanie zavedie deti do sveta sedemročného chlapca Adama a jeho sestry Janky. Deti sa v knihe zoznámia s Adamom a jeho rodinou. S Adamom navštívia babičku, pôjdu na hory, zavítajú na letný tábor v podhradí a preskúmajú ďalšie miesta Adamovho sveta. Na stránkach knihy Môj svet nechýbajú zábavné kvízy, dialógy a básničky.

 

OBSAH KNIHY:

 

NÁŠ DOM - Zoznámte sa s prostredím a blízkym okolím, kde býva Adam a jeho rodina.

 

RÍNOK - Vydajte sa na miestny rínok a pozorujte ako plynie život na dedine. Je tam kostol, hostinec, škola, stánok so sladkosťami atď.

 

TÁBOR - Cez prázdniny navštívime tábor, zahráme si šípkovanú, pôjdeme na blízky zámok alebo dokonca poletíme balónom.

 

LETNÉ HORY - Leto patrí aj výletom na hory. S celou rodinou navštívime kopce, vyvezieme sa lanovkou alebo nazbierame huby.

 

STATOK - Jeseň na statku prináša množstvo práce ale aj zábavy. Pozrieme sa do stodoly, do farmárskych potravín, do hostinca a všetko bude dopĺňať čulý ruch - prasiatka, kozy, koníky a sliepky.

 

 

MIKULÁŠ - Do mesta došiel Mikuláš a so sebou priniesol snehovú nádielku. Navštívte stánky na námestí, klzisko, pozrite si betlehem alebo si vypočujte miestny zbor.

 

Hračka funguje iba s použitím elektronickej ceruzky Albi. Elektronická Albi ceruzka nie je súčasťou balenia. Je potrebné zakúpiť ju zvlášť.

 

Kniha je vhodná pre deti od 4 rokov.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie