Výrobca: LEAN TOYS
Kód produktu: 6624
Dostupnosť: Vypredané
Dodacia lehota: 1-5 dní pre SR
39.00€
Bez DPH: 32.50€


Autíčko 3v1 

Detské odrážadlo Mega Car bolo navrhnuté pre energických najmenších, ktorí milujú pobyt vonku. Auto sa pohybuje veľmi jednoduchým spôsobom - stačí, aby rodič stlačil kľučku spojenú s vozidlom. 

Keď dieťa vyrastie, prevezme kontrolu nad volantom svojho auta a bude striedavo tlačiť nohy od zeme. Odrážadlo pre dieťa je veľkou výhodou pre všetkých rodičov, pretože umožňuje víkendové prechádzky a výlety bez toho, aby ste si museli brať kočík.

Vlastnosti:

- neutrálne farby,

- nízka hmotnosť,

- tlačidlá na volante,

- odkladací priestor pod sedadlom,

- bezpečná štruktúra a tvar bez ostrých koncov.

Detské mini vozidlo bolo navrhnuté s dôrazom na najmenšie detaily, čo výrazne ovplyvňuje pozitívne pocity mladého vodiča. Pevná, ale ľahká a jednoduchá konštrukcia zaručuje skvelú zábavu po mnoho rokov. Efektívny tvar odrážadla a výroba s použitím najkvalitnejších materiálov zvyšujú jeho odolnosť proti poškodeniu.

Využitie autíčka ovplyvňuje jeho vývoj. Odrážadlo 3v1 podporuje koordináciu mnohých častí tela dieťaťa súčasne, rozvíja svaly a čo je rovnako dôležité, podporuje učenie samostatnej a stabilnej chôdze. 

Sada sa skladá z plastového krytu automobilu, odrážadla, stupačiek, ochranných líšt, kolies, otočného volantu, podpery, zadnej konzoly, nápravy a ozdobných krytov kolies. Veľkou výhodou auta je schopnosť voľne ho premeniť z autíčka na odrážadlo. 

Sedadlo autíčka je vyvýšené - priestor pod ním je možné okrem iného využiť na uloženie obľúbenej hračky dieťaťa. 

Výrobok je určený pre deti staršie ako 2 roky - môžu ho používať všetky deti, ktorých hmotnosť nepresahuje 50 kg.

 Inštrukcie priložené k autíčku výrazne uľahčujú samostatnú montáž. Výrobok má certifikát CE a na jeho výrobu boli použité materiály bezpečné pre deti.

Rozmery auta:

výška s posunovačom - 85cm

šírka - 40cm

dĺžka - 60cm

Rozmery balenia: 62,5 x 30 x 35,5 cm

Hmotnosť: 3,95 kg


Typ bicykla
Detské

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie