Výrobca: LEAN TOYS
Kód produktu: 6693
Dostupnosť: Skladom
Dodacia lehota: 1-5 dní pre SR
12.00€
Bez DPH: 10.00€

Bublinová pištoľ vytvárajúca bubliny + svetelné a zvukové efekty

Mydlová bublinová pištoľ je hračka, ktorá osloví každé dieťa - chlapcov aj dievčatá. Hranie vám umožní obdivovať dúhové mydlové bubliny lietajúce vo vzduchu.

Konštrukcia prezentovanej hračky má štruktúru charakteristickú pre pištole. Z bežného stroja na výrobu mydlových bublín sa stáva originálna, nezvyčajná hračka. Manipulácia s hračkou je veľmi jednoduchá - je zobrazená na zadnej strane obalu. Stačí odskrutkovať uzáver fľaše s kvapalinou, odstrániť kryt a priskrutkovať ho do pištole. Zakaždým, keď stlačíte spúšť, z pištole začnú vychádzať krásne, farebné mydlové bubliny. Najdôležitejšou výhodou, ktorá spríjemní váš čas, sú zvukové a svetelné efekty.

Po hraní odskrutkujte fľašu s tekutinou a vložte ju na bezpečné miesto. Vďaka inovatívnemu zloženiu kvapaliny je jej zloženie bezpečné a netoxické a bubliny sú mimoriadne trvanlivé. 

Zbraň je potrebné občas dôkladne vyčistiť. Za týmto účelom odskrutkujte fľašu s tekutinou a utrite navlhčenou utierkou. Hračka bude slúžiť dieťaťu po dlhú dobu, čo mu zaručuje fantastickú zábavu.

Súčasti súpravy:

- bublinová pištoľ

- 2 náhradné kvapaliny 

Rozmery pištole:

20 cm x 6,5 cm x 17,5 cm

Veľkosť balenia:

24 cm x 25,5 cm

Pištoľ je určená všetkým deťom starším ako 3 roky. Je poháňaná 4 batériami 4 "AA" 1,5V, ktoré nie sú súčasťou súpravy, ale ich absencia nebráni zábave. Bubnová pištoľ má certifikát CE a jej výroba je v súlade s normou EN 71, ktorá zaručuje bezpečnosť pri používaní. 

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie