Výrobca: Interbeds
Kód produktu: 12320001119900100000000001
Dostupnosť: Skladom
Dodacia lehota: do 5 dní pre SR
Doprava: Zdarma
289.00€
Bez DPH: 240.83€

Jednolôžková posteľ David Ernie biela + matrac 200x90cm

 

Prečo drevo?

Drevo nespôsobuje alergie, ako prírodný produkt neobsahuje žiadne látky a chemické zlúčeniny, ako napríklad formaldehyd a ďalšie zlúčeniny prenikajúce do životného prostredia. Má schopnosť samoregulácie vlhkosti, hygroskopickosti - to znamená schopnosť absorbovať a uvoľňovať vodu do okolitého vzduchu. Je príjemný na dotyk a vyžaruje teplo, čo pozitívne ovplyvňuje užívateľa. Pokrytý vodným lakom je ľahostajný voči všetkým druhom nečistôt. Nábytok z masívu vydrží desiatky rokov a aj po dlhom používaní sa dá ľahko renovovať. Neexistuje lepšia a trvanlivejšia surovina na stavbu rámových štruktúr, ako sú postele. Pevnosťou, konštrukčnou tuhosťou sa nedá porovnať s prefabrikovanou doskou MDF. čo výrazne ovplyvňuje bezpečnosť používateľov, najmä detí. Na rozdiel od MDF dosiek a drevotrieskových dosiek sú vyrobené z dreva veľmi nízkej hodnoty a kvality, ako aj z úžitkového dreva. Preto je cena týchto výrobkov z MDF dosiek vzhľadom na pôvod suroviny oveľa nižšia.

 

Sada obsahuje:

 

1.Rám  postele z  borovicového dreva , natretý bielym lakom na vodnej báze.

2.Oceľová skrutka -  nábytkové doplnky.

3.Matrac : rozmery 200x90 + poťah (prešívaná hypoalergénna tkanina z polyesteru + vlákno klimatizácie + polyuretánová pena + zips).

4.Ako  jediná  ponuka rám vyrobený z pružinových pásov z brezového dreva držadlo namontované na  kovovom páse  z PVC kovovým systémom cvaknutie (rýchla inštalácia). Nosnosť 100 kg na úroveň.

5.Doska HDF.

6.Doska MDF natretá vodným lakom. Predná + zadná strana a boky nádoby z MDF.

7.Polomer zaoblenia R2.

8.Maximálne  zaťaženie stojana  je  100 kg.

Postele
Postele

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie