Výrobca: LEAN TOYS
Kód produktu: 7231
Dostupnosť: Skladom
Dodacia lehota: 1-5 dní pre SR
23.00€
Bez DPH: 19.17€

Zelený dinosaurus na batérie so zvukom 

Miluje vaše dieťa film Jurský park, alebo videl niekde s kamarátom hračku dinosaura a chce ho tiež? Máme skvelú ponuku s mnohými funkciami. Rozvinie nielen svoje vedomosti o týchto veľkých plazoch, ale aj históriu. Možno by sa z toho vyvinula vášeň pre archeológiu alebo paleontológiu. Zábava rozvinie fantáziu dieťaťa.

Tyrannosaurus Rex má na vrchu hlavy veľké šupiny, ktoré žiaria rôznymi farbami. Výhodou je tiež veľká lebka, rovnako ako mohutná, svalnatá stavba tela, obrovské snehobiele zuby. Zelená v kombinácii s čiernymi prvkami a všetkým príslušenstvom dávajú pocítiť, že dinosaurus je ako skutočný! Dinosaurus sa pohybuje dopredu, hýbe hlavou a hornými končatinami, burácajúcim zvukom otvára a zatvára ústa a trupom pohybuje doľava a doprava. Kladenie vajec je ďalšou z jeho výhod! Sada obsahuje 3 kusy, prehoďte ich cez otvor na zadnej strane a sledujte, ako sa vajíčka pri pohybe kladú zospodu. Po zapnutí dinosaura sa zobrazí fotografia skutočného tyranosaura. Môžeme sa dozvedieť tajomstvo vzhľadu skutočného dinosaura. Toto je skutočné dobrodružstvo pre vaše dieťa.

 

Rozmery dinosaura:

 52 cm x 15 cm x 30 cm 

Veľkosť balenia:

 22 cm x 14 cm x 21,5 cm 

 

Dinosaurus je napájaný z troch 1,5V AA batérií (nie sú súčasťou balenia). Hračka je určená pre deti staršie ako 3 roky. Sada má certifikát CE a je v súlade s normou EN 71. Je zabalená v kartónovej škatuli, takže je ideálnym darčekom.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie