Výrobca: KOZBIKE
Kód produktu: KOZ13-K25
Dostupnosť: Skladom
Dodacia lehota: do 5 dní
Doprava: Zdarma
269.00€
Bez DPH: 224.17€

Dostupné možnosti

Retro bicykle sú určené na prepravu po rovinatom povrchu. Sú skvelým dopravným prostriedkom na presun do práce, školy či na nákupy. Kostra mestského bicykla má v porovnaní s inými bicyklami vysoko položené riadidlá a nižšie posadené sedadlo. Takáto stavba bicykla zaručuje pohodlnú pozíciu počas jazdy, čo výrazne vplýva na rozhľad počas bicyklovania.


Oceľový rám

 

Nestarnúca a overená klasika! Producenti sa vracajú k roky overeným oceľovým konštrukciám rámov. V porovnaní s alumíniovými a karbónovými konštrukciami, sú oceľové rámy takmer nezničiteľné a veľmi pohodlné. Oceľ má výborné vlastnosti a jazde dodá pocit komfortu počas cesty po nerovných povrchoch.

Tento typ konštrukcie disponuje vysokou schopnosťou tlmiť akékoľvek nerovnosti na ceste. Cena a kvalita oceľových rámov zabezpečí pohodlnú jazdu a dlhú životnosť bicykla. Oceľ je kvalitným materiálom, ktorý poskytuje pocit bezpečia a pevného tela bicykla.

Zadný prehadzovač SHIMANO NEXUS 7 – viacrýchlostný náboj

 

Shimano NEXUS 3 ponúka moderné riešenie v podobe viacrýchlostného náboja. V ponuke sa nachádzajú verzie s troma a siedmimi prevodmi. Produkt je vyrobený z odolných a trvácnych materiálov, ktoré umožňujú pohodlnú jazdu.

Všetky elementy   viacrýchlostného náboja NEXUS 7 okrem pastorku viacrýchlostného náboja sú ukryté pod chráničom, čo účinne chráni pred znečistením a zabezpečuje odolnosť voči mechanickému poškodeniu.

Jednoduchá obsluha vďaka jednej páčke určenej na zmenu prevodu zabezpečí ľahšiu a komfortnú obsluhu prehadzovačov.

Vďaka novému NEXUS 7, je zmena prevodov možná počas jazdy ale aj počas stoja napr. na semafore. Táto funkciu vám pomôže získať dynamiku a nestrácať drahocenný čas.

Všetky elementy produktu sú vyrobené z najlepších materiálov pod dohľadom skúsených odborníkov. Kvalita ponúkaného produktu je na najvyššej úrovni, stvorený pre ozajstných milovníkov cyklistiky.

Brzdy typu V-brake

 

Univerzálne brzdy V-brake zabezpečia rýchle a účinné brzdenie. Tieto brzdy sa osvedčia pri každom type bicykla tak ako pri trekingových, MTB  ale aj mestských bicykloch. Vďaka svojej spoľahlivosti a jednoduchému ovládaniu sú vhodné pre profesionálov ale aj amatérskych cyklistov.

Charakteristický dizajn zabezpečuje pohotovú a efektívnu reakciu brzdenia.

Sú vhodné pre akýkoľvek typ bicykla: trekingový, mestský či MTB.

Brzdy V-brake sa aj počas dlhej jazdy prispôsobia vašim potrebám. Sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré poskytujú bezpečnú jazdu.
Špecifikácia

 

Rám: Oceľ HI-TEN

Rozmer rámu: 18"

Vidlica: Oceľ

Prehadzovačky: 7 prevodový

Predná / zadná brzda: V-brake hliník / V-brake

Korba: Jednoradová

Suport: Na ložiskách

Predný / zadný náboj: Oceľ

Voľnobeh: 6 radový

Ráfiky: Vystužené, hliníkové

Pneumatiky: 28 x 1,75

Volant: Oceľ

Podpora riadenia: Oceľ

Sedlo: Na spružine

Pedále: Plastové

Vybavenie: blatníky, nosič, stojan, kryt reťaze, LED osvetlenie

 
ROZLIŠUJEME TIETO TYPY BICYKLOV

 

-MESTSKÉ BICYKLE, určené na prepravu v meste.

-HORSKÉ BICYKLE sú určené na jazdu po akomkoľvek povrchu. Pre tento druh bicyklov je charakteristický pevný rám a široké kolesá, ktoré uľahčujú presun v náročnejšom teréne.

-TREKINGOVÉ BICYKLE inak nazývané turistické, sú najlepšou voľbou pri prekonávaní dlhých vzdialeností. Pri tomto type bicykla je možná montáž mnohých doplnkových  elementov napr. cyklistických brašní, ktoré sú nevyhnutným doplnkom počas dlhých ciest. 

-CESTNÉ BICYKLE sú navrhnuté tak, aby bez problémov zvládli rýchlu jazdu po spevnenom povrchu. Bicykle sa vyznačujú úzkymi kolesami a rámom vyrobeným z ľahkých materiálov, čo výrazne vplýva na rýchlosť bicykla.

 -CROSSOVÉ BICYKLE sú svojou stavbou a funkciou podobné horským, majú niekoľko prevodov, sú vhodné na jazdu v meste ale poradia si aj na kamenistých povrchoch a lesných cestách. Majú pevnú konštrukciu, ktorá vydrží náročnejšie podmienky.

 -DETSKÉ BICYKLE sú rozdelené do kategórií podľa vzrastu a veku dieťaťa. Výber bicykla závisí od rozmeru rámov a kolies. Menšie bicykle s veľkosťou kolies 12 sú vhodné na učenie.  Detské bicykle sú vybavené pomocnými kolieskami a väčšinou nemajú prehadzovačky.

 -FITNESS BICYKLE ide o stacionárny typ bicyklov, ktorý slúži ako tréningová pomôcka.

 

 V našom obchode nájdete modely tých najlepších značiek na trhu ako napr. Vellberg, Romet, Arkus, Kross, Kands, Goetze, Lavida a Kozbike. Neviete ako si vybrať a ktorý bicykel je pre vás vhodný? Pri každej kategórii nájdete stručný popis ako si najlepšie vybrať bicykel ktorý vám bude vyhovovať. Prajeme vám príjemné nakupovanie.

Typ bicykla
Mestské

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie