Výrobca: LEAN TOYS
Kód produktu: 5775
Dostupnosť: Vypredané
Dodacia lehota: 1-5 dní pre SR
16.00€
Bez DPH: 13.33€

Diaľkovo ovládané rýpadlo v mierke 1:30

Rýpadlo má veľa výhod, klasické žlté a čierne farby a realistický vzhľad v mierke 1:30 vás privedie priamo na stavenisko. Má veľké kolesá, ktoré poskytnú veľmi dobrú priľnavosť na akomkoľvek povrchu.  

Vozidlo je ovládateľné diaľkovým ovládačom 27 MHz, ktorý je súčasťou súpravy. Funkcie diaľkového ovládania: aktívne sú štyri tlačidlá, dve na ľavej strane, ktorými sa dá pohybovať dopredu a dozadu a dve vpravo, ktoré otáčame doprava a doľava. 

Detský bager sa skladá z kabíny obsluhy a  pohyblivého ramena, ktoré končí kladivom. Konštrukcia vozidla zohľadňovala všetky podrobnosti o vozidlách plnej veľkosti známych zo stavieb - vidíte v nich ochranné zábrany alebo výfukové potrubie.

Ďalšou výhodou je tlačidlo, ktoré spolu s tlačidlom ON / OFF aktivuje  svetlá v kabíne - nachádza sa na spodnej časti bagra. Modrá LED vo vnútri kabíny dodá hračke originalitu. 

 

Rozmery rýpadla: 

21 cm x 9 cm x 12 cm 

Rozmery balenia: 

31 cm x 11 cm x 14 cm 

Na výrobu bagra boli použité certifikované materiály najvyššej kvality. 

Zariadenie je napájané piatimi batériami typu 1,5 V x „AA“ (nie sú súčasťou balenia) - 3 batérie sú potrebné do rýpadla a dve do diaľkového ovládača. 

Hračka je vhodná pre deti staršie ako 3 roky. Sada má certifikát CE a je v súlade s normou EN 71. 

Je zabalená v kartónovej škatuli s priehľadnou fóliou, takže bude ideálnym darčekom.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie