Výrobca: LEAN TOYS
Kód produktu: 6864
Dostupnosť: Skladom
Dodacia lehota: 1-5 dní pre SR
20.00€
Bez DPH: 16.67€

Červeno-biely vysávač napájaný z batérií so zvukom

Prezentovaný vysávač senzačným spôsobom napodobňuje svoj skutočný náprotivok. Odteraz môže dieťa pomáhať s vysávaním. Predmety určené pre deti, napodobňujúce domáce spotrebiče, učia, ako usilovne vykonávať domáce práce a udržiavať dom čistý.

Veľkou výhodou vysávača je rukoväť, vďaka ktorej môžete vysávač ľahko prenášať z miesta na miesto. Vysávač má dve tlačidlá ZAP / VYP. Po zapnutí vysávač vydáva zvuky, ktoré napodobňujú činnosť skutočných domácich spotrebičov. Zelená LED dióda v hornej časti označuje činnosť vysávača. Univerzálne farby hračky, kombinácia červenej a bielej, zaujmú nielen dievčatá ale aj chlapcov, ktorí radi upratujú. Rozmery vysávača sú prispôsobené niekoľkoročným deťom, takže nebudú mať žiadne problémy s hraním. Okrem toho má odnímateľnú nádobu, môžete odhodiť odpadky a začať zábavu od začiatku. 

 

Súčasti súpravy: 

- vysávač,

- rukoväť s koncovkou.

 

Rozmery vysávača:

25 cm x 18 cm x 13 cm 

Rozmery balenia:

32 cm x 21 cm x 19 cm 

 

Vysávač je napájaný štyrmi AA batériami 1 5V. Je vyrobený z odolného certifikovaného plastu. Konštrukcia hračky neobsahuje nebezpečné a ostré prvky, vďaka čomu bude hra veľmi príjemná a pohodlná. Tento vysávač je určený pre deti staršie ako 3 roky. Hračka má certifikát CE. Je zabalená vo viacfarebnej očarujúcej škatuľke.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie