Výrobca: LEAN TOYS
Kód produktu: 6607
Dostupnosť: Skladom
Dodacia lehota: 1-5 dní pre SR
18.00€
Bez DPH: 15.00€

Karaoke mikrofón modrý

Pozývame vás na koncert! Je to vaše dieťa, ktoré dnes prekvapí publikum svojím jedinečným repertoárom pomocou modrých detských mikrofónov. Prítomnosť hudby má veľmi pozitívny vplyv na správny vývoj každého dieťaťa. Ak vaše dieťa prejavuje záujem o hranie a spievanie dovoľte mu, aby rozvíjal svoje hudobné záujmy pomocou tohto jedinečného mikrofónu na stojane. Hračka je skvelým darčekom pre každého malého umelca, ktorý rád spieva a vystupuje na domácej scéne.

Súprava bola navrhnutá tak, aby stimulovala vývoj dieťaťa na viacerých úrovniach súčasne. Multifunkčná hračka zároveň zlepšuje sluch, hudobné a rytmické schopnosti malej hviezdy, čo navyše podporuje jej fantáziu, koncentráciu a motorickú koordináciu. Masívne spracovanie a živé, teplé farby upútajú pozornosť aj tých najnáročnejších detí. 

Hlavné vlastnosti súpravy:

- Tlačidlo zapnutia / vypnutia 

- Svetelné efekty

- 12 skladieb

- 2 samostatné mikrofóny

- reproduktor

 

Súčasti súpravy:

- stojan

- dva mikrofóny

Skladané rozmery súpravy:

- Výška: 67 - 104 cm

- Šírka: 17 - 64 cm

- Mikrofón: dĺžka - 18,5 cm

Veľkosť balenia:

21,5 cm x 7 cm x 36 cm

Mikrofóny na stojane sú napájané tromi 1,5 V batériami typu AA, ktoré nie sú súčasťou súpravy. Súprava je určená deťom starším ako 3 roky. Hračka je certifikovaná CE a spĺňa normu EN 71. Je zabalená v škatuli, vďaka čomu je vhodný ako darček pre dieťa.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie