Výrobca: LEAN TOYS
Kód produktu: 6606
Dostupnosť: Skladom
Dodacia lehota: 1-5 dní pre SR
32.00€
Bez DPH: 26.67€

Karaoke s hudobným boxom na stojane mikrofónneho reproduktora 

Pozývame vás na prvý koncert! Vaše dieťa dnes môže prekvapiť publikum svojím jedinečným repertoárom s pomocou detských mikrofónov na stojane. Prítomnosť hudby má veľmi pozitívny vplyv na správny vývoj každého dieťaťa. Ak vaše dieťa prejaví záujem o hranie a spievanie dovoľte mu, aby pokračovalo a rozvíjalo hudobné záujmy pomocou tohto jedinečného karaoke mikrofónu. Takáto hračka je skvelým darčekom pre každého malého umelca, ktorý rád spieva a vystupuje na domácej scéne.

Súprava bola navrhnutá tak, aby stimulovala vývoj dieťaťa na viacerých úrovniach súčasne. Multifunkčná hračka zároveň zlepšuje sluch, hudobné a rytmické schopnosti malej hviezdy, čo navyše podporuje jej fantáziu, koncentráciu a motorickú koordináciu. Masívne spracovanie a živé, teplé farby upútajú pozornosť aj tých najnáročnejších detí . 

Ďalšou vlastnosťou je možnosť odpojiť hlavnú časť od statívu a pohybovať sa s ňou, zavesiť ju na rameno. Druhou vlastnosťou je, že k zariadeniu môžete pripojiť telefón, slúchadlá a spievať karaoke. Na zostavenie statívu stačí niekoľko jednoduchých krokov. Po 3 minútach prestávky sa hračka automaticky vypne.

Hlavné vlastnosti hračky:

- svetelné prvky

- vypínač

- držiak telefónu

- 9 piesní

- 4 hlasy, z ktorých si môžete vybrať

- možnosť nahrávať

- zvuky publika a potlesk

- výber 4 úrovní hlasitosti

- zásuvka

- dva mikrofóny

- nastaviteľná výška

 

Súčasti súpravy:

- srdce (reproduktor, skriňa)

- časti na zostavenie statívu

- korálky

- kábel JACK-JACK

 

Poskladané rozmery súpravy:

- výška: 80 cm - 44 cm

- srdce: 25 cm x 23 cm x 7 cm

- mikrofón: 10 cm

 

Veľkosť balenia:

44 cm x 27 cm x 9,5 cm

Mikrofón karaoke je napájaný tromi 1,5 V batériami typu AA, ktoré nie sú súčasťou súpravy. Hračka je určená deťom starším ako 3 roky. Hračka má certifikát CE a spĺňa normu EN 71. Je zabalená v kartónovej škatuli s priehľadnou fóliou, vďaka čomu je vhodná ako darček pre dieťa.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie